| SweetySweet a întrebat:

HEY TPU! Am o mare problema! Maine este ziua orasului si parintii nu ma lasa. vreau sa stau macar pana pe la 10. mama m ar lasa, dar tata nu prea vrea.crede ca mi se va intampla ceva, dar nu e asa! merg cu prietenii.si suntem multi, chiar foarte multi.cum as putea sa ii conving? va rog ajutati-ma sunt disperata. fundacrying

Răspuns Câştigător
| Pitic a răspuns:

Spunele cu cine mergi, ia un verior mai mare cu tine sau versioara frate ceva,
spune-le sa te sune, spune-le ca stai lanaga ceilalti cu care mergi, spune-le ca o sa ai grija si o s ate aduca cineva acasa.
nu mai zice ca nu au dreptate, poate ca nu ti s eva intampla ceva rau maine dar alta data crezi ca vei avea aceeas bafta? sunt multi scrantiti si mai si consuma alcool.
ai grija de tine.

2 răspunsuri:
| Pitic a răspuns:

Ai fost la concert?

| SweetySweet explică:

Da am fost!:X:X:X am stat de la 8 pana la 2 noaptea...hmm, multumesc mult pentru ajutor!