| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema unele fete au spus ca sunt urat asa e?

http://tinypic.com/r/eb7aqb/6

http://tinypic.com/r/2e19jsg/6

Raspunsuri Sincere! :***

Răspuns Câştigător
| Larisssaa a răspuns:

Bună,
nu contează cum te văd alţi. Contează cum te vezi tu şi persoana iubită.

34 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Eu nu va inteleg ce aveti cu freza lui?!, in afara ca freza este la moda, nu ma intereseaza ce vedeta proasta o poarta, dar aceasta freza o vad la aproximativ tot Bucurestiul referandu-ma la baieti, in genul acest o port si eu, doar ca imi las ' creasta' intr-o parte ridicat in sus :d

| JustSimple a răspuns:

Pfaaaaaaaaaiiiiiiiirolling on the floorda da esti! mai bine te apuci de citit omenirea e plina de fiinte ca tine!

| pitbull93 a răspuns:

O sugiestie prietenuasa este sa renunti la freza

| h3r a răspuns:

Ceea ce vrei tu să auzi acum sunt laudele...
Şi nu, n-o să primeşti asa ceva.

| Oana92 a răspuns:

Nu esti deloc urat(desi ai putea sa-ti mai domolesti putin creasta)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si tu o dihanie in crestere.

Răspuns utilizator avertizat
| Foxyyyy a răspuns:

Esti cocalar, raspuns sincer.Nu te cunosc asa ca spun ce vad, pentru ca asta ai cerut. Daca nu ai fi avut freza asta poate ai fi fost dragut laughing

| Nelamuritul a răspuns:

Zic sa nu le bagi inseama pe unele proaste.

Răspuns utilizator avertizat
| hinatakaname a răspuns:

... Chiar? Nu ai atata incredere in tine? Simti nevoia sa vanezi complimente?
Abandoneaza freza de cocalar si poate ai arata mai decent.
Apropo, un sfat: Poti intoarce telefonul invers si sa privesti in oglinda imaginea de pe ecran. Asa vezi ce capturezi in poza si nici nu se vede telefonul, ca nu esti cu nimic mai "smecher" daca ai nu stiu ce telefon, si "incerci" sa-l introduci "subtil" in imagine.

Sincer.

| AndreiBolos a răspuns:

Haha, nu cred ca e cazut sa iei in considerare toate parerile. Bafta la gagici!

| Anonimusxxxxx a răspuns:

Esti asa de dragut cat nu se poate:*. nu.i asculta pe altiiwinking daca iubita ta te iubeste e totul okbatting eyelashes

| musculo a răspuns:

Frate...intreab-o pe mama ta... daca ea spune ca esti frumos inseamna ca asa esterolling on the floor

| cezarelzaharel a răspuns:

2 defecte ai faţa si corpu' ca in rest esti ok.

| demongirl a răspuns:

Pfffffff..........iti faci poze in baie? Pe bune? Esti putin cocalar asa?laughingEsti urat!laughing

| LoLixxx a răspuns (pentru demongirl):

La voi lumea daca face poze in baie gata e cocalar doamne ce minte aioh go onlaughing)))

| demongirl a răspuns (pentru LoLixxx):

De ce te enerveaza adevarul? Esti si penibil,sti? Adica intrebi daca esti urat sau frumos, iar cand iti zic parerea mea nefiind in concordanta cu asteptarile tale ripostezi imediat. Voiai cumva sa-ti spun ca esti frumos si bla, bla, bla? Mi-am spus parerea asa ca taci si inghite, pana la urma tu ai vrut raspunsuri sincere.

| Iulia250711 a răspuns:

Putin cam gay...

| andenda a răspuns:

Daca ai renunta la freza asta de cocalari te-ar ajuta foarte mult tongue

| LoLixxx a răspuns (pentru andenda):

Imi pare rau sa te anunt ca eu sunt tuns la fel ca connect-r tongue dar acum a crescut parul si nu e dat cu fixativ etc...tongue:*** Cu parul mare nu imi sta bine am poza daca vreti sa vedetitongue

| yasmiyasminutza a răspuns:

Fiecare persoana e frumoasa in felul ei! Dar poate tu nu ai look-ul care ti se potriveste poate tie ti-ar sta bine alt fel de tunsoare, nu chiar de emo sau de punk dar ar fi fain ceva in gen emo! lasati parul mai lung! Nu e chestia ca esti urat, nu esti deloc urat! Dar trebuie sa iti cauti stilul de par si de tot si haine si tot! Fundita? big grin

| sebymafia1214 a răspuns:

Omule! Arati bine! Nu baga in seama toate parerile!

| geoox13 a răspuns:

Nu! esti chiar dragut, doar evita pozele facute in oglinda..si mai ales in baie!

| Andreeaalinaa a răspuns:

Esti si anume vomitabil

| LoLixxx a răspuns (pentru Andreeaalinaa):

laughing))) doamne dar tu daca spui chestia asta dc nu pui o poza cu tine sa te vedem si noi? stai linistita ca nu exista perfectiune asa ca fiecare cu parerile luibig grin Daca tie nu-ti place asta e alta chestie!oh go on

| madalinnnnnnnnnnn a răspuns:

Deci vrei raspuns sincer nu? sincer cred nu adica sigur fetele au maaaaaare dreptate cocalaruleee

| efoartegreusagasesticevaoriginal a răspuns:

Mai,acum sincer, ca asta ai vrut tu, te-a cam,, mancat in cur '' (mai pe romaneste) sa faci asta. Eu inteleg ca, tu, cauti complimente si ai crezut ca o sa le primesti pentru ca esti,, la moda'' cu freaza ta de cocalar si cu poze facute in baie + in oglinda, si daca tot faci poze in oglinda, macar sterge-o inainte. Am vazut ca ai zis ca ai vreaza lui Conect-er nu de cocalar, scuze ca te dezamagesc, ba e de cocalar, daca si Conect-er are aceiasi vreaza de cocalar e pe planul doi. Nu baga in seama prea mult ce se scrie pe aici ca nu conteaza, doar nu o sa ti cont de asta in viata reala, dar ti-ai cam atat viata daca ai inceput-o asa. Sinceritate 100%winking.

| Beatrice_Iordan_1997 a răspuns:

Fiecare e frumos, în felul lui!