| mistikk a întrebat:

ce parere aveti despre sora mea cum canta. Credeti ca ar merita sa continuie cu muzica? raspunsuri sincere http://tinypic.com/r/14xz2pz/5?

9 răspunsuri:
| Forevăr a răspuns:

Mie imm place cum canta, dar cum zice si LamentedSoul trebuie sa isi mai lucreze vocea.

| mistikk explică:

Nu va mai certati atat

| LamentedSoul a răspuns (pentru mistikk):

Nu se cearta nimeni, dar nu suport persoanele care nu sunt deloc in cunostiinta de cauza si dau cu noroi in altii despre care nu stiu nimic happy

| mistikk explică:

Mda.si eu i-am zis asta ca trebuie sa mai lucreze si am vrut doar sa avd daca aveam dreptate big grin pentru ca si eu cant ...si ea doar se ia mereu dupa minewinkingnici eu nu pot spune ca ma pricep foarte bine dar. sunt solista in liceu ...si cant la mai toate evenimentele.balul bobocilor etc.

| mistikk explică:

Mda.si eu i-am zis asta ca trebuie sa mai lucreze si am vrut doar sa avd daca aveam dreptate big grin pentru ca si eu cant ...si ea doar se ia mereu dupa minewinkingnici eu nu pot spune ca ma pricep foarte bine dar. sunt solista in liceu ...si cant la mai toate evenimentele.balul bobocilor etc.si am vrut sa-i demonstrez ca aveam dreptate

| LamentedSoul a răspuns (pentru mistikk):

Inteleg. Si eu cant happy Instrument si voce solo si solista intr-o trupa. Bafta!

| Lolittaa a răspuns:

Mai.mie`mi place big grin adica sincer LamentedSoul.tu macar sti melodia?rolling on the floor de te consideri asa bine cunascator de talente?rolling on the floor Canta imi bine decat multe vedetewinking

| LamentedSoul a răspuns (pentru Lolittaa):

Motz, crede-ma ca am mai multa experienta decat iti imaginezi tu happy Aceea nu e o piesa grea de interpretat. Nu iti exprimi talentul in niciun fel prin piesa aia. Si i-am zis, nu e vorba ca n-are ureche muzicala, are, dar nu e vreun talent. Sunt atatia oameni cu voci si cu timbre superbe, dar stii vorba aia "se nasc talent si mor speranta". Ei bine, ea nu face parte din acea categorie de oameni, care au voce, dar majoritatea raman nedescoperiti. Ea poate foarte bine sa cante acasa, cu prietenii, ca hobby, pentru ca nu are material de lucrat(adica se vede ca nu poate canta prea multe game; nu stiu daca duce mai mult de o octava de fapt, ceea ce e infim si nu are nici timbru special -voci de genul, fiind peste tot- ).
Asa ca, Motz, chiar stiu ce vorbesc happy

| LamentedSoul a răspuns:

Buna! Ureche muzicala are, dar trebuie sa isi lucreze mult vocea, preferabil cu un profesor de canto. Parerea mea sincera este insa ca nu are prea mult material de lucrat, adica nu are cine stie ce voce happy Note joase sigur nu duce, iar pe cele inalte le ia doar pe voce de cap. Nu canta nimic pe voce de piept.
Spune-i "surorii" tale sa invete carte si sa se axeze pe alt domeniu, sunt oameni mult mai talentati decat ea, care merita o cariera muzicala. Bineinteles, "ea" poate sa continue asta ca hobby, daca ii place foarte mult. Bafta!