| Robertwdr2008 a întrebat:

Am și eu o ultimă întrebare, poti ajunge Trapper dacă ai puțin flow și să compui versuri sau nu e de ajunge, am un prieten el se ocupă cu muzică și mi-a spus ca la studio mix mastering e CV gen îți îmbunătățește vocea

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca nu ai de gand sa canti live neavand voce poti mixa, scoti doar pentru Youtube.

| Robertwdr2008 explică (pentru MarianWLF):

Păi și chiar dacă cânți live tot ai CV pe microfon să se audă Bn. Dar eu vreau să știu dacă poți face trap dacă știi să dai Bn pe flow și ai puțină voce

| MarianWLF a răspuns (pentru Robertwdr2008):

De ce nu ai putea, da-i bataie, experimenteaza ca nu ai nimic de pierdut, nu ai nevoie de aprobarea nimanui, daca vrei spui prietenilor daca nu, nu, iti faci un canal unde nu iti postezi fata sau numele real.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i adevarat ce ti-a spus prietenul tau, ca vocea nu se imbunatateste cu nimic, fpoate melodia, poate fundalul, dar la voce nu poate umbla nimeni, daca nu o ai de la mama natura.