| Bruunetzellu93 a întrebat:

am o probleam cu id meu.
aseara am vrut sa intru pe mess.
si nu-mi functioneaza parola, am dat sa-mi recuper parola.
Si nu pot. ( normal trebuie sa fie ceva intrrebari )
ceva idei?
funda pentru cel mai bun raspuns

9 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Ai 2 id-uri de mess? eu intr-o zi mi-am uitat id-ul si parola am primit-o prin celalalt id.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba parola. "Forgot your password" --> "I have a problem with my password" --> "My Yahoo! ID is" plus cod de securitate -->"Send a message to my alternate email address" sau "Use my secret questions".
Succes!

| Bruunetzellu93 explică (pentru anonim_4396):

Am dat nu merge!
n'am acces

| Bruunetzellu93 explică (pentru anonim_4396):

Degeaba nu merge. sad id : brunetzellu.paris. da-mi add, si vb in pv. incerci si tu poate o sa mearga!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bruunetzellu93):

Dezinstaleaza yahoo si descarca alta versiune poate asa rezolvi problema

| yosilviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce are ba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti stii parola asta de acum si nu merge,o schimbi.Te duci sus unde scrie messenger, dai la My Account Info, si o sa gasesti acolo, trebuie sa scrii undeva parola actuala, si undeva sa ti-o schimbi...Bafta!

| DeiutaDragutaTha a răspuns:

Mai incearca sa intri, asa mi se intampla si mie uneori, ai sa vezi ca vei putea reintra din nou azi maine.E doar o chestiune de moment nu esti singurul stai linistit.

| yosilviu a răspuns:

Nu cred ca se poate scuze