| EUUUUUUUUUUUUUUUUU a întrebat:

Am si eu problema cu Windowsul Xp SP2, nu stiu as vrea sa il fac sa mearga mult mai repede, componentele mele sunt destul de bune si nu stiu ar trebui sa mearga super bine o sa va dau componentele mele :
Ram: DDR3 2GB KingStone
Procesor : AMD Athlon(tm) II X3 425, 2.69 GHZ
Placa vidio:Nvidia Ge-force 9800 de 512 pe DDR3
Placa de baza e pe DDR3
Hard: 300 gb
Vroiam sa mai zic ca folosesc un antivirus si nu am virusi, defragmentari tot fac si alte chestii de pe net. sa fie oare windowsul PROST? faza e ca 1 saptamana merge super si dupa aia. se cam duce totul multumesc big grin (dau funditA)

Răspuns Câştigător
| PossE a răspuns:

Pentru compu tau baga windows 7, xp-ul e slab pentru ce ai tu acolo, si mai baga 2 GB ram laughing

1 răspuns:
| EUUUUUUUUUUUUUUUUU explică:

Ma pis pe el de ram e de ajuns 2 gb ddr3. o sa incerc. mersi posse.