| foreman a întrebat:

Am si eu un complex pentru varsta mea.Am 13 ani si 9 luni, si doar 1.67 inaltime. Vreau sa va intreb:Voi cand aveati varsta mea cam ce inaltime aveati?

22 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu ai "doar"... e ft bine asawinking
Eu am tot 13 ani si 1, 63[ce mica parlaughing].big grin

| monyk a răspuns:

Buna, stai linistit ca la varsta ta esti foarte bine...ai 13 ani, pana la 18-19 ani mai poti creste inca mult si bine...succes.

| inna a răspuns:

Eu am 18 si am 1, 68...eu zic ca esti destul de inalt.

| maryana5 a răspuns:

Moam laughing tu ai parea un urias pe langa colegii mei de clasa laughing
care in clasa a 8-a au 1.50 straight face
nu mai fi complexat ca pana la 18 ani tot mai crestiwinking doar nu vrei sa ai 2 metri la 13 ani nu? laughing
succeswinking si fara complexe waiting
xoxo, marypeace sign

| Casiana a răspuns:

Ai zis : "am doar 1.67"? Ai vrea mai inalta la varsta asta? Mie mi se pare ok, normal, si chiar perfect pentru varsta ta! Te pup...

Pa, pa!

| AndreeA_4571 a răspuns:

Woooow da esti inalt la varsta ta! De obicei cresterea baietilor se accelereaza de la 14 ani asa ca ai tot timpul sa cresti. Eu sunt fata am 14 ani si 1, 63 si mi se pare OK, nu as vrea sa fiu mai inalta. big grin

| EUSIATIT a răspuns:

Nu am inteles esti prea inalt? nu i nici o pb e f bine sau vrei sa fii mai inalt?/ daca parintii sunt inalti si tu esti la fel ok fii multumit cum te alasat natura

| BlueDreams a răspuns:

Si doar?rolling on the floorScuza-ma ca-ti spun dar e cel mai stupid lucru pe care l-am auzit.Esti foarte inalt pentru varsta ta.Eu am 13 ani si am 1, 58 si din clasa sunt cea mai inalta.Asa ca nu-ti fa probleme esti chiar foarte inalt pentru varsta ta.

| MADALINAAAA a răspuns:

Eu la 13 ani tot 1.67 aveam. iar acum am mai crescut inca multhee hee...am 1.81 la 17 ani. dar n-am mai crescut de aproape 2 anibig grin. dar tu ca esti baiat te dezvolti mai tarziu.

| mariutza a răspuns:

Doar? eu am 14 si am 1, 57

| d33a a răspuns:

Eu am 13 ani si 1. 75

| d33a a răspuns:

Eu am 13 ani si 1. 75, dar baietii cresc pana pe la 20 de ani asa, deci ai timp sa te mai inalti.

| Aries90 a răspuns:

" Doar " 1.67? laughing Mai ai catsiva ani la dispozitsie in care ai timp sa cresti. Eu la varsta ta, adica acum un an, aveam 1.54. Si atat am si acum. N`ai stres. happy

| I'm just me a răspuns:

Mie mi se pare ok. eu la varsta ta aveam 1.58 nu-ti face griji ca o s mai cresti.

| Rebe a răspuns:

"doar 1, 64"?!
E foarte bine! Eu am 15 ani si 1, 65straight face

| stillhartu a răspuns:

Apoiiiiiiiiiiiiiii ce sa zic de mine. Aproape 18 ani si putin peste 1.50 m. adevarata tragedie laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ...eu am 14 ani si 1.58 inaltime laughing...esti mai mare k mine rolling on the floor
nu iti face probleme ca esti bine cum esti acum happy o sa mai cresti si te dezvolti pana pe la 17-18 ani thinking cam asa ceva thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am tot 13 ani dar am 1. 78

| Deea_1936 a răspuns:

Ai o inaltime buna o sa mai cresti si o sa fi cu siguranta mai inalt nu te mai framanta atata succes!

| b3b3l00sha a răspuns:

Baiatule... da ce inaltime ai vrea sa ai la varsta asta? eu oricum cred ca esti prea inalt la varsta ta... dar totusi e bine