| mihai1997 a întrebat:

Am si eu un cont de messenger..si nu am mai intrat de ceva timp..parola o stiu.dar zice ca ar fi problema de la net,dar nu este asa ci doar de la cont si pentru resetarea contului imi cere ce unchi preferat am, dar faza e ca am uitat cand am creat contul in mai 2010laughing nu am tinut mine.ce pot face ca imi recuperez din noi contul si sa ma pot loga?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu-l mai poti recupera. Daca ai pus un nume aiurea.Ce sa-ti fac.Aia care cer asa ceva stiu de ce cer nume de rude.Nu sunt prosti.Dar nu s-au gandit ca si unii romani isi fac cont pe mess.Pentru ca nu ai cum sa uiti numele unchiului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti amintesti raspunsurile nu mai poti recupera contul ala.