| adrian062 a întrebat:

Am si eu un Nokia 1600 si vreau sa il decodez, insa nu stiu cum! Vreau sa imi explice cineva toate pasurile ca pentru "prosti"laughingMultumesc anticipat!

P. S. Are IMEI : 353650016901907

5 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

Nu il poti decoda tu.Ah, ce usor ar fi.Trebuie sa-l duci la un magazin de telefoane. service gsm. Nu costa mult, 25 de lei, maxim 30 de lei:*

| Scriitoarea a răspuns:

Apesti pe butonul ala di fundul de sus al tel sau daca e versiune mai noua cred ca de unde inchizi un apel de acolo se si inchide, dar trebuie sa-l ti mai mult timp apasat pana cand ecranul tel e negru. Usor nu? Acum sper ca ai inteles si spor la deconectat.

| adrian062 explică:

Twilight13@ decodat nu deconectat...

| adrian062 explică:

Kidulinha@Merge sa il decodezi si singur numai ca iti trebuie un cod.Multi au incercat si au reusit.

| adrian062 explică:

Am reusit! By the way cei care vor sa isi decodeze telufonul sa imi trimita un mesaj si il decodez gratisbig grin!