| parishiltonbia a întrebat:

Am si eu un site(sau mai multe, dar dezvalui doar unulbig grin) de fashion, si nu stiu daca el capteaza atentia cititorilor. As vrea sa aflu parerea sincera a voastra, iar primul raspuns primeste fundita, dar vor primi si cei mai sinceri si mai exacti. Site-ul este: notsofamous.webs.com

Răspuns Câştigător
| MissFashionPrincess a răspuns:

In primul rand, tema fundalului, nu are nici o legatura cu tema site-uluithinking Site-ul este legat de moda, nu? Atunci ce cauta pasarelele si norisorii pe acolo? Cred ca poti gasi ceva mai adecvat. In al doilea rand, toate chestiile de pe site-ul tau, sunt luate de pe alte site-uri... Incearca sa dai dovada de putina originalitate, de exemplu, daca ai putea, fa poze la niste colege si sa faci o rubrica cu "asa da" (gen, asa trebuie sa te imbraci), si o rubrica cu "asa nu"... Sunt sigura ca vei gasi si alte idei pe care le poti pune in practica, pentru a atrage mai multi vizitatori.
Succes happy

1 răspuns:
| parishiltonbia explică:

Poate ai dreptate... Dar sa stii ca deja lucrez la asta, numai ca este destul de greu, si nu vreau sa super pe nicio colega. Dar totusi mersi pentru sfat.