| xXchocollatexXxanushkXx a întrebat:

Nu ma lasa mama sa ma pensez!

ce fac?
Am 12 ani si 9 luni
trec in a 7-a
am sprancenele groasecrying

cum o conving pe mama si tata?crying

heellp!

4 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Mergi la magazin, iti cumperi penseta si te pensezi fara sa stie (sau strangi cativa banuti si mergi la un salon).
Dupa ce o sa te vada pensata, degaba o sa mai comenteze.

| TeIubesccc a răspuns:

Cum sa nu`i creasca inapoi? straight face Si de ce ar avea probleme? Doamneee. Cine te`o fi mintit @Dina?
Logic ca ii creste parul inapoi dupa o perioada de timp. si nu vad ce probleme ar putea avea ca isi indeparteaza parul de la sprancene. Ce, tu nu te epilezi pe picioare?

| Dina a răspuns:

Si ce? Eu am 14 si nu vreau din motive personale sa fac asta. Vrei sa nu-ti creasca inapoi si sa ai probleme?

| nicolaeShutaru a răspuns:

Nici pe mine la **** crying