| Ella27 a întrebat:

Cred ca va cam plictisesc cu povestea mea.dar nu stiu ce sa mai cred laughing Vineri s-a despartit de mine, iar ieri seara m-a intrebat pe facebook ce fac. dupa ce m-a intrebat ce fac a iesit si nu a mai intrat de atunci si mi-am dat seama ca s-a intamplat ceva rau. Am aflat de la prietena mea ca a lesinat azi. ce sa mai cred? oare vrea sa fim din nou impreuna?.

8 răspunsuri:
| Kitty a răspuns:

Dupa o despartire, e greu sa intrerupi orice contact cu persoana respectiva. Probabil ca acesta este motivul pentru care ti-a scris pe fb. Poate ii e dor de tine si poate chiar isi doreste sa va impacati. Numai voi stiti.

| irina202333 a răspuns:

Crezi ca vrea sa fiti iar impreuna pentru ca a lesinat? rolling on the floor))))))))))))))

| SkyPilot a răspuns:

Daca vrea, trebuie sa vina sa iti spuna personal. Si persoana care a initiat despartirea trece greu peste ea. Nu as lega lesinul de ceea ce a fost intre voi.

| Ella27 explică (pentru SkyPilot):

In astea 9 luni nu i s-a intamplat nimic si chiar acum.

| SkyPilot a răspuns (pentru Ella27):

Eu te inteleg ca incerci sa te agati de orice farama de speranta, dar crede-ma ca e mai bine sa lasi lucrurile sa isi urmeze cursul lor. Daca vine inapoi din proprie initiativa, accepta-l si fa si tu un efort sa schimbi ceea ce l-a indepartat (am citit intrebarea ta anterioara). Tu ai facut ceea ce trebui sa faci, pasul urmator trebuie sa vina de la el.
Este primavara, unii oameni pot avea usoare tulburari de circulatie, poate a avut o cadere de tensiune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar a lesinat pentru ca te vrea inapoi!

| readdevil a răspuns:

Pai din moment ce ai aflat de la prietena ta ca a lesinat banuiesc ca deocamdata in asta poti sa crezi. Asra daca nu te minte si de fapt prietena ta era cu ala in casa si faceau cine stie ce mileuri si bluze de lana si a spus asa ca sa te induca in eroare. Poate vrei consolare... esti din Calarasi?

| Ella27 explică (pentru readdevil):

Nu sunt din Calarasi ..nu e asa ..am vazut si poza cu perfuzia.