| middle654 a întrebat:

Am suferit timp de un an dupa un baiat si inca sufar.M-a intrebat daca vreau sa fiu cu el si l-am refuzat pe motiv ca credeam ca el cauta doar aventuri.si in continuare nu stiu ce sa cred... oare cauta aventuri? dupa ce l-am refuzat tot imi dadea semne ca ma place, si cand eram in prezenta lui incerca sa ma faca geloasa.asta pana intr-o zis cand nu ma mai bagat in seama deloc...nu stiu ce vroia de la mine(o aventura?)precizez ca fara sa vreau il vedeam cum se uita la "formele mele" uneori.e mai vagabond asa.ce sa fac?cryingde atunci se combina cu o multime de fete si sta cate 1 luna maxim.iar cu altele 1- 2 saptamani.

2 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Pai dupa parerea mea, era sa patesti si tu acelasi lucruwinking iti spun eu, sigur urmarea ceva

| AuMarian a răspuns:

Eu unu zic sa cauti pe cineva care sa te aprecieze cu adevarat, si de asemenea persoane sa te feresti. Zic si eu, acu tu faci ce simti ca e mai bine pentru tine!