| middle654 a întrebat:

FUNDA.Acum ceva timp un baiat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el(iar eu l-am refuzat pentru credeam ca nu ma place indeajuns si voi fi o aventura pentru el,plus ca tata nu este de acord sa am o relatie) cand l-am refuzat i-am spus intr-un mod mai frumos, el a avut mai multe aventuri si doar 2 fete le-a iubit cu adevarat.acum am ajuns sa fiu obsedata de el insa el nu stie.ii urmaresc fiecare miscare,tot.ce sa fac?crying ajutati-ma va rog, doar la el ma gandesc.

2 răspunsuri:
| Buutu a răspuns:

Poți fi o aventură doar dacă tu permiți asta!
Și urmează sfatul lui Didii29.
Succes!

| Didii29 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-l faci sa te vrea mai mult, sa fii mai provocatoare, iar atunci cand ti se pare ca te iubeste cu adevarat sa-i spui ca de fapt si tu il iubesti, dar nu puteai sa fii atunci cu el din motive personale. :* Funda? puppy dog eyes