| LoreMica a întrebat:

Am tatuaj facut de 1 zi si nu stiu daca noaptea pot dormi pe partea cu el? Imi pun folie peste el noaptea? Tin sa mentionez ca m-am chinuit toata noaptea sa dorm pe partea dreapta sa nu dorm pe el tongue

1 răspuns:
| DascaluViorel a răspuns:

Iti recomand sa nu dormi pe partea cu tatuaju, nu pune nimic pe el nici folie nici pansament nici nimic singurul lucru care recomandat s pui pe ttuaj e saliva. e foarte buna si se regenereaza pielea mai rpede... iti spun din proprie experienta si recomandarea unui medic.