| R_8074 a întrebat:

Am tenul inchis si as vrea sa ma fac blonda... doar ca, din cauza tenului meu, nu stiu ce nuanta ma avantajeaza. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Deny93 a răspuns:

Poi eu zic sa incerci ori sa te faci bruneta.asta daca nu esti aqum.sau ciocolatiu.nu stiu eu zic ca le avantajeaza pe fetele cu tenul mai inchis. sper ca te-am ajutat:*:*

| NuAmHabar a răspuns:

Sa nufaci greseala de a te vospi blond daca tu zici ca ai tebul inchis...nu te poti vopisi blond pur si simlplu nu se potrivesc nontele, s ar vedea urat, foarte urat, maxim un saten inchis ceva mai inchis decat tenul tau, nu mai deshis.happy

| R_8074 explică:

Nu am tenul foarte inchis. dar. e putin totusi. stiu ca blond deschis nu m.ar prinde deloocc, dar poate nuantele mai inchise.

| Nechaty a răspuns:

Pai. Vopsestete si foloseste fond de ten mai deschis ...alta solutie nu stiu sau. nu te mai vopsi blonda...