| anonim_4396 a întrebat:

Am trecut azi pe langa un baiat care ma evitat din priviri

Nu s-a uitat la mine

Nu mi s-a mai intamplat chestia asta

In general cand merg pe strada toti baietii sau barbatii se uita la mine

Dar acel baiat nu s-a uitat, pur si simplu

De ce?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate era gay, asexual, peste nivelul tau ca valoare de atractie, un barbat frumos care e impresionat de altele mai frumoase ca tine

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu e gay!

Cel mai probabil a incercat sa ma enerveze
Neuitandu se la mine

Dar ma simt aiurea

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce naspa, imagineazati cum ma simt eu cand nici una nu se uita la mine, exagerezi mare lucru ca nu s-a uitat unu la tine

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

M-as fi simtit bine daca s-ar fi uitat la mine

De ce nu se uita fetele la tine, esti gras?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca nu le atrag fizic simplu

| OldSoul a răspuns:

Pur si simplu nu era atras de tine.
Daca ceilalti 99% din cei ce trec pe langa tine se uit la tine ca "te-ar..." eh, el e poate unul din aia 1% care te ignora ca nu pari "fata de casa".
Nu stiu cum sa explic, desigur asta e doar o varianta.

Iti inteleg nemultumirea, credeai ca toti sunt topiti dupa tine, acum ai vazut unul neinteresat de tine si nu mai ai incredere in tine, dar hey, asta e realitatea, trebuie sa intelegi ca nu toti sunt la fel.

| mentholinks a răspuns:

Poate era distras sau cu gandul in enspe mii de parti sau poate este gay.

Răspuns utilizator avertizat