| Ixodes a întrebat:

Am un bichon in varsta de 7 saptamani si a avut primul vaccin in data de 12mai si urmatorul o sa fie in data de 2 iunie... pot sa il scot afara pana la urmatorul vaccin? Si daca poate cineva sa imi dea un sfat despre cum al trebui sa-l invat sa nu isi mai faca treburile in casa

Răspuns Câştigător
| Bibi_8660 a răspuns:

Bineinteles ca il poti scoate afara.happy vezi ca bichoneii, cand vor sa face vreo treaba, te atentioneaza.asa ca fii cu ochii`n 4 :p Daca nu,te tii dupa el cand simti tu ca vrea sa faca ceva si il dai afara imediat. apoi va cere singur afara happy vb din propria experienta. oricum,ei cresc,se maturizeaza, sunt foarte inteligenti.sa-l stapanesti sanatoasa, ti pup:*