| WILFIX a întrebat:

Am un coleg care a suferit multi ani in urma o comotie cerebrala.Acum merge si el la scoala dar a devenit agresiv, si te poate lovi fara nici un motiv. De citeva ori ma agresat si pe mine dar il intelegeam si il lasam in pace.Azi insa nu l-am mai suportat si am dat Booooooom in el ". Cred ca asta nu e o solutie care sa ma ajute pe viitor deoarece mereu mie imi este frica sa lovesc pe cineva, nu cumva sa le rup niste oase happy intelegeti am facut 5 ani bascket+inot si acum fac si box.Deci
ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LyviaDb a răspuns:

Buna happy aahm...eu una iti recomand sa incerci sa il eviti, pentru a nu mai fi nevoie de violenta, ca la nici unul din voi nu cred face bine violenta; mai ales stiind situatia in care este el tongue daca vezi ca este nervos sau are chef de cearta, incearca sa pleci si sa il lasi in pace happy

1 răspuns:
| William a răspuns:

Iti sugerez sa nu te mai superi pe el fiindca nu mai este cu mintea intreaga si nu poate fi tras la raspundere pentru faptele sale.