| NuAmGasitUnNume a întrebat:

uneori sunt pus in situatia sa lovesc pe cineva, dar nu prea e firea mea. desi vreau sa lovesc pe cineva am o anumita frica, adica mi-e teama ca ma va lovi inapoi in unele cazuri cand persoana este mai mare ca mine, dar intrebarea mea este urmatoarea, un coleg de-al meu nu are aceasta"frica" si este mai slab ca mine. ar trebui sa-l pun la respect?

Răspuns Câştigător
| Anghelescu_Andrei_1990 a răspuns:

DA! asta mi s-a intamplat si mie cand eram prin clasa a 3-a si acum regret ca nu l-am pus la respect...Fao cat mai rapid crede-ma este mai bine.