| Rukhsandra a întrebat:

Am un coleg care ma enerveaza mereu, se poarta urat cu mine, face glume proaste, cand ma impinge cand ma ia in brate, ma strga numai pe numele de familie, se baga si in relatia mea cu fostul' mai ales cand ne vedea impreuna incepea sa strige "ce dragut... s-au gasit porumbei hai pupati-va " si ii spunea mereu lu' fostul' ca de ce sta cu mine ca ce a vazut la mine
si precizez ca inainte ma intelegeam bine cu el. am sta si in banca impreuna si radeam mereu, glumeam si nu inteleg de ce s-a schimbat? de ce se poata asa cu mine?

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Poate ca l-ai "ranit" inconstient!

| Mjdolhfi a răspuns:

Pur si simplu zic eu ca e gelos.Incearca sa vorbesti cu el. Poate te place si nu stie cum sa iti arate acest lucru.

| ra7ul a răspuns:

Poi daca se poarta asa de dupa ce ai fost impreuna cu tipu respectiv,"fostul" atunci s-ar putea sa fie gelos pe el si sa te placa dar sa nu stie cum sa iti arate. Cel mai bine ar fi sa vobesti cu el, numa voi doi si sa lamuriti, adica sa afli de ce face asta