| DominicxD a întrebat:

Am un cont google pe care este facut blogul meu cu un id de mess dar cineva mi-a spart parola de la id. Ce sa fac? Imi afecteaza blogul intr-un anumit fel? Am schimbat parola de la contul google. Imi este frica sa nu pierd toate postarile de pe blog. va rog ajutati-ma, >multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Anonim_5535 a răspuns:

Din pacate pot sa iti stric acel zambet "big grin" s-ar putea ca acel id sa fie E-mailul de la contul google? ca atunci e o problema, poate sa se uite in Inbox sau Spam si sa iti vada parola sau daca se gandeste si stie ca ai cont google... s-ar putea sa tio sparga.
Pe scurt DA SAR PUTEA 99% SA TE AFECTEZE SI LA CONT SI LA BLOG!
Nu cred ca exista un raspuns mai bunwinking

3 răspunsuri:
| Anonim_5535 a răspuns:

@DominicxD A da nu mai m-am uitat peste ointrebarea aceasta...
Nu ai pentru ce...
Doar de aia suntem prieteni
[TPU]
Si eu iti multumesc ca miai oferit "fundita"

| xdodolicix a răspuns:

1. parola de la id nu se poate sparge, nu exista programe pentru asa ceva, crede-ma dar poate a ghicit-o
2. daca nu stie sa foloseasca mail-ul nu v-a vedea blog-ul
3. blogger e foarte buna dar cat mai ai timp intra pe http://ro.wordpress.com si fa-ti un blog acolo unde sa importi de pe blogger si tot ce scrii pe blog-ul blogger pune si in wordpress... daca se intampla ceva cu cel de la google vei avea pe wordpress;)

| DominicxD explică:

Ma ajutat o prietena si mi-a spus sa schimb emailul cu care ma loghez pe blog de la "contul meu" si am reusit acum nu mai am nici o treaba cu id spart. mersi oricum LyonAstrahs