| anonim_4396 a întrebat:

Am un cs 1.6 (HLDS). Vreau sa joc online/in retea si nu stiu cum, ma poate ajuta cineva?

15 răspunsuri:
| gabryel a răspuns:

Apesi butonul de sub Esc si apoi scrii connect si serverul pe care vrei sa joci iar apoi apesi Enter. Mai simplu de atat nu se poate, eu asa fac.

| szergiu a răspuns:

Http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html tutorial complet pentru a crea un server 1. 6 HLDS

| danycsbraila a răspuns:

Dai in consola la cs si scrii servarul dorit pe care vrei sa joci daca nu ai servare trimite-mi mie un mesaj si iti voi da eu servare daca ai servar pe care vrei sa joci fa cum ti-am explicat BaFTa. succes la cate mai multe mortaciuni rolling on the floorhee heerolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.cauti pe google serverul, ti-l da un prieten, etc.
2. intri in joc
3. apesi ` si iti va aparea consola
4. scrii in consola connect + adresa serverului pe care vrei sa te conectezi.
5. ai intrat la joc, have fun. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am ma sv numi trebuie de la tine sv laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga parola connect.rau.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lol

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ma si eu am intrat pe el si nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu la fel nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa joc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. dai esc si iti faci cont. apoi dai esc si enter si apoi scrii contu3 care il ai. eu asa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti un prost daca nu sti sa joci in retea eu joc de la 7 ani

| DanielDanny a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiam ca se intra pe servere ori din consola ori din find server, nu trebuie sa fi atat de nepoliticos tongue. Oricum am rezolvat problema, jocul era o versiune mai veche si din acest motiv nu mergea si sa stii ca eu joc cs dinainte sa am calculator acasa, jucam la un internetcafe. i-am cerut unui prieten jocu cand mi-am luat calculator, a mers o vreme pe urma m-am plictisit si peste cativa ani mi-a venit sa joc si l-am instalat de pe un cd vechi si intelegi care a fost confuzia. Am postat aceasta intrebare deoarece cand incercam sa intru pe server imi dadea tot felul de erori.

| Lungu_George_1983 a răspuns:

Da