| Lola956 a întrebat:

Am un dinte din fata mai iesit,iar dintii de jos usor strambi,iar mama nu vrea sa-mi puna aparat dentar deloc.Mi-e teama ca o sa fiu dispretuita de baieti sau o sa se rada de mine, ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Care sunt motivele pentru care mama ta nu vrea să îţi pună aparat dentar?
Pe curând!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai la baieti ti-e gidul? Cred ca mama ta este cadru medical. Asa este?

| Hevnoraak a răspuns:

Ai o mamă care nu știe ce vorbește, fără supărare. Aparat dentar porți doar o perioadă de timp dar dinți strâmbi rămân toată viața.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Stai,stai,stai. Mama ta nu vrea sa-ti puna?

| Lola956 explică:

Mama zice ca e scump si nu are de gand sa dea atata.Eu nu ma am in relatii prea bune cu ea si nah...nu o intereseaza asa mult.