| johnnytheboss a întrebat:

Am un herpes..cum sa fac sa imi treaca pana incepe scoala.Azi mi-a aparut.va rogggg...e urgent.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte sa te culci pune-ti pasta de dinti pe herpes, a doua zi nu o sa il mai ai, eu asa fac. Daca nu, ia-ti o prostie de-aia de scotch sau cum se numeste si pune-ti pe herpes, nu va lasa oxigenul sa ajunga la el, astfel nu se va dezvolta.

3 răspunsuri:
| yanly a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa faci sa treaca. Incearca benzile alea mici de la farmacie. O sa te ajute.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Du te la farmacie, sunt niste plasturi invizibili care se lipesc peste

| DANNA99 a răspuns:

E ceva la farmacie despre herpes du-te si intereseaza-te.