| anonima5682651 a întrebat:

Heii! Simt ca imi iese un herpes pe buza de sus! Stiti ce ar trebuie sa faca sa nu mai iasa? Sau daca iese am vreo sansa sa imi treaca pana voi incepe scoala? Urgent! Funda+Vot 1

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| C0nv3rs3 a răspuns:

Iti recomand crema Aciclovir sau otetul, dar s-ar putea sa te usture putin.

| CandyღDulceata a răspuns (pentru C0nv3rs3):

Da sunt intru totu de acord cu converse fiindca raspunsul lui e cel mai folositor otetul ajuta deoarece nu se face asa mare iar aciclovir este o crema foarte buna pentru herpes crede-ma :* si eu astea la folosesc

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu poti mpiedica nimic in viata aceasta sa nu se intample, e iminent totul!
Daca iasa asta este acum.
Iti cumperi, este o crema parca Aciclovir se numeste si dai acolo.
IN 2-3 ZILE TREBUIE SA TREACA.
Te pup!

| irbis96 a răspuns:

Nu prea ai ce sa ii faci. Pasta de dinti poate? happy

| 12345Anonim a răspuns:

Wow,ai un herpes, toata lumea are nu esti singura.O sa dispara inainte de a incepe scoala.Te pup

| DaNuTzU2013 a răspuns:

Nu stiu de crema, dar stiu ca pana incepe scoala o sa dea inapoi.

| alinamoise66 a răspuns:

Pai mai sunt vreo 6 zile pana ancepem scoala cred ca o sa-ti treaca, si eu am avut si mi-am cumparat o crema de la farmacie si mi-a trecut foarte repede. Funda?