| katalinbisex a întrebat:

Am un loc de munca stabil, lucrez de 2 ani, dar nu am unde locui, iar pana iau salariu nu am bani sa inchiriez o camera, ce ajutor social pot primi?

3 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Sa inteleg ca lucrezi de 2 ani de zile si inca nu ai luat salariu? Ai stat undeva pana acum si a trebuit sa pleci? Imi pare rau pentru tine dar sa stii ca daca lucrezi nu ai dreptul la ajutor social.Singura rezolvare ar fi sa imprumuti de undeva pana la salariu sau sa il rogi pe proprietar sa te pasuiasca pana poti plati. Sper sa reusesti!

| andi a răspuns:

Waw, de 2 ani nu ai unde locui? pai si unde dormi? vine iarna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum vine treaba asta? Lucrezi si mai vrei si ajutor social?
Nu primesti nimic.