| Nustiualtnume a întrebat:

Am un pui de Rottweiler are 2-3 luni si deja incepe sa ma muste foarte tare si din ce in ce mai des..Credeti ca, cand o sa se faca mai mare nu o sa ma mai recunoasca si o sa ma muste mult mai rau?.straight face

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Acum te musca din joaca daca ii permiti dar cand va fi mare s-ar putea sa muste cu adevarat

| Nustiualtnume explică (pentru mona):

Noo, daca era din joaca nu imi rupea 2 perechi de pantaloni. straight face

| Nustiualtnume explică:

Stiu ca sunt foarte agresivi dar eu l-am facut si mai agresiv si acum de cate ori ma joc cu el sau daca ies afara sare pe mine, ma musca, imi rupe pantaloni si ma cam sperie laughing

| yovlad a răspuns:

Exact, avand in vedere ca este caine de rasa si inca unul destul de dur automat trebuie dus la un dresor specializat dupa care vei sta cu inima impacata

| Badea_Antonia_1989 a răspuns:

Da este posibil pentru ca acesti caini sunt foarte agresivi chiar daca il ai de cand era pui dar daca vrei sa nu se intample asa ceva trebuie sa il dresezi si este destul de greu sa dresezi un rottweiler...
Sper ca te-am ajutat happy