| anonim_4396 a întrebat:

Am un test la istorie astazi din 4 lectii rolling eyes sunt clasa a 8-a si din 4 lectii am invatat doar 1...cums a invat mai repede ca mai am 1 ora la dispoztiesigh crying(

5 răspunsuri:
| Ananas2 a răspuns:

Imi pare raw pentru tine dar nu ai nici o sansa...

| ConstiintaTa a răspuns:

Mslaughing am trecut cu brio testul adica am luat 8 da tot e binewinking:-J si nu eram pe neth, mess sau TPU dar m-am apucat de invatat de vreo 2 zile kmd de cand ne-a anuntat de test...in fineoh go on mersi xcum

| Sofia07 a răspuns:

Pai lasa netul si baga invatat. Nu poti invata la perfectie, dar decat deloc e bine si asa.

| danutzzz1992 a răspuns:

In loc sa-ti faci atatea griji.pe TPU, cu netu si calculatorul in fata, mai bine ora aceia ai valorifica-o citit cat poti u, si incercad sa retii cat poti u, toate astea concentrandu-te la lectie, la invatat ca altfel.nu iese.Cand citesti msg oricum ai dat testul, poate pe viitor...

| romanu77 a răspuns:

In primul rand lasa netul, apoi apuca-te de citit!