| georgy30 a întrebat:

Hey! Cum pot sa invat mai repede? maine dau test la istorie si avem de invatat 4 lectii si fiecare lectie are 5 pagini. Cum sa le retin mai repede? FUNDA si scuze categ.

8 răspunsuri:
| Muppet a răspuns:

Si eu am avut problema asta si am invatat cat am putut si in final am cam copiat blushing...Totusi nu iti sugerez.tongue

| kittiecat a răspuns:

Pai frate ce ai facut pana in ultima zii inveti 4 lecti a cate 5 pagini?laughing cred ca daca le invatai la timp acum iti era f. usor

| kittiecat a răspuns:

Si ce conteaza... daca invatai cand va predat era f. simplu la test.dar mrg

| georgy30 explică:

Ms

| georgy30 explică:

Noname23 azi nea spus ca ne da test

| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna. Pai du'te la farmacie unde gasesti MemoPlus. Sunt cele mai bune. Am reusit sa invat si eu pentru examene :-D. Sau daca nu te tine pur si simplu, INVATA! laughing. happy

| HeathLedgerForever a răspuns:

Fundita imi dai? kiss

| Nemes_Anamaria_1990 a răspuns:

Pai copiaza eu nu as putea sa copiez a test pentru ca fata aia nu ma este