| anonim_4396 a întrebat:

Am un trade hack care merge foarte bine pot pune si poze la dispozitie il dau gratis celor care au nevoie de el ca sa poate face si ei iteme pe metin2.ro tin sa mentin trebuie sa va logati pe www. metin2.ro inainte de a deskide acest program, alfel nu se va deskide puteti incerca. Astept Comm.
Link Download http://www.mediafire.com/? s2pw6upw9fbbya6

6 răspunsuri:
| venomoustyle a răspuns:

Aha
,, tin sa mentin trebuie sa va logati pe www.metin2.ro "
fake. ai nevoie de conturi.nu? stiu stiu
FAKE FAKE FAKE FAKE

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU mere sa abdatat recent metinu si nu mai mere niciun hack incerc de 2 zile sa gasesc unu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal esti

| allexboss0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Va rog frumos dati-mi si mie un trade hack! caut de 2 luni si ceva si nu gasesc!

| mariusica19962010 a răspuns:

Vreau eu te rog ca nu mai suport mi-a spart unu contul si aveam de la +7 la +9 stii si u cum e cand cineva iti ia un fms +9 si 3 riburi +2+4+1crying( te rog mult de tot mil dai plzzzz contacteazama gm.virgo2010 big grin