| anonim_4396 a întrebat:

Am varsat cafea pe tastatura si se apasa mai greu butoanele ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| IamFantastic a răspuns:

Scoate TOATE butoanele de pe tastatora si curatale pe dedesubt apoi curata si tastatura, ai grija ca sub butoane sunt niste arcuri mici, sa nu le pierzi!

7 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

Hey. Si eu am varsat suc, dupa 3-4 zile si-o revenit. cand era stins ma apucam si le butonam pe toate. :d

| loredanalorena a răspuns:

Pey...ia-ti alt tastaturabig grin

| laAAal a răspuns:

Nu prea mai ai ce face. cupara.ti alta

| rossCopperman a răspuns:

Buna daca ai la indemana niste betisoare ureche incearca sa o stergi sau daca nu functioneaza incearca sa o scuturi si sa se usuce putin dar sa nu o mai tastezi si mie mi s-a intamplat nu e asa de grav eu am varsat lapte apa si tot felul de chestiblushing
Sper ca ti-am fost de ajutor

| ioana147 a răspuns:

Ia-ţi tastatură noua, in curând o să te lase.

| Muchachos a răspuns:

Este o singura solutie straight face, iti cumperi o tastatura noua, mai mult de 50 lei nu cred ca este, si sa fii mai atent(a) cu cafeauawinking

| Sabina_8664 a răspuns:

Cumparatzi alta tastatura...Shi data viitoare fii mai ateanta...