| ioanaluv a întrebat:

Am vazut ca majoritatea spun "follow me"(mi-am facut twitter mai mult pentru Justinbig grin. Sper ca nu incepeti cu prostiistraight face. Cn nu-l place sa numi raspunda la intrebarestraight face). Cand cineva imi da follow la care din alea sunt? la following sau followers.nu stiu daca ma intelegetibatting eyelashes. AM obs ca justin are mai multe persoane la followers, adica la aia le-a dat accept sau ceva de genu? astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| ilydude a răspuns:

Deci, ex : http://twitter.com/_D_e_e_D_e_e_ twitteru` meu.
daca imi dai follow, o sa fii la followers. daca iti dau follow la followin`.
justin are peste 4. 300. 000 de followers,;)
si el urmareste peste 70. 000 de beliebers.
ai inteles?:).

3 răspunsuri:
| gabitza_6878 a răspuns:

Cand cineva iti da follow apare la followers
cand dai tu follow o sa fie la following

| cerculetezburatoare a răspuns:

Daca tu ii dai follow, vei aparea la followers.
Daca el iti accepta, Justin va aparea la following (pe pagina ta)