| andrushki a întrebat:

Am vazut intr-un videoclip de pe youtube.ca o tipa foloseste CHI Silk Infusion (inainte sa foloseasca placa).
Eu am parul crettz si insuportabil.
presupun ca nu e si in Romania asa ceva ...si as vrea si eu ceva de genu. Recomandari?:D
Si uitati si videoclipul : http://www.youtube.com/watch?v=Ted3imMggC0&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| patricCia a răspuns:

Http://ro.strawberrynet.com/......ing/96396/

Uite am gasit ceva ^_^. Si vreau sa o contrazic pe @roxy, placa trebuie folosita cu o solutie care sa protejeze parul, crede-ma, fara solutie mi-am ars parul foarte urat. Eu folosesc spray Babybliss pentru par, mi l-a recomandat coafeza mea si de la ea mi-l si comand. Mai bine du-te si roag-o pe coafeza ta sa iti comande si un produs pe care il foloseste ea si stie ca e bun. Eu asa am facut :D. Si eu o urmaresc pe Bubz, chiar mi-am tuns bretonul ca ea :D.

Mult succes :*!

1 răspuns:
| roxy_8689 a răspuns:

Poti sa folosesti si solutia daca gasesti ceva in romania da merge si placaa singuratonguehappywinking