| PumpkinDoll a întrebat:

Am vazut o stire de dimineata la TV si ma gandeam... oare copiii astia de interlopi, pot scapa "basma curata"si daca omoara pe cineva?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iorgulescu ti se pare ca va avea probleme?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă se aplică justiția, nu.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Vezi cazul cu drogatul ala de Iorgulescu Jr. si ai raspunsul.

| Mirel4412 a răspuns:

Daca omori pe cineva nu scapi "basma curata". Acum depinde ce prieteni are respectivul interlop tongue

| AllexC a răspuns:

Normal. Astia au relatii peste tot. Cu suma necesara de banii faci orice pe lumea asta frate. Mai ales in Romania, nici nu se pune vorba.