| deanda a întrebat:

Credeti ca Udrea va fi plati pentru ce a facut sau va scapa basma curata?

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

O s-o tina tot asa cu scandalul inca un timp, apoi incep prezidentialele si vor incepe alte scandaluri, iar asta o sa se uite "in negura timpului". altfel zis, o sa primeasca poate o amenda sau ce stiu eu ce sanctiune nesemnificativa si vom trece toti mai departe big grin

7 răspunsuri:
| elena a răspuns:

"Blonda, totdeauna-n verva
Are tinere de mana:
Tine-acasa de rezerva
Un Cocos la indemana!"

"O blonda cu veleitati,
Ce are-ascunse calitati,
Cu decolteu si fara sutien,
Il da gata si pe Byn la den!"

leonardk
| leonardk a răspuns:

Cred ca daca va pierde Basescu alegerile, va plati si Udrea pentru nesimtirea si aroganta cu care trateaza un popor intreg. Dar pana atunci platim noi ca de obicei.

| MissCamelia a răspuns:

O pupa baselu dulce, nu o sa pateasca nimic la fel ca base, a vandut flota si-a tras apartament moca si n-a patit nimc, da el tipa ca din gura de sarpe ca suntem CORUPTI

| 1968 a răspuns:

Cand va face plopul mere si Udrea gogosele...

| deanda explică:

Nu neaparat sa faca puscarie dar macar sa nu mai fie ministru. Dar are ea atata constiinta incat sa isi dea demisia macar? Nesimtirea si aroganta ei nu au limite ar trebui impuscati asa oameni.
Ca o ironie a sortii numele de Elena a fost peste tot in istorie ( Elena din Troia, Elena Ceausescu si acum Elena Udrea). Oare are vreo semnificatie numele de Elena?
Fara suparare, nu m-am referit la muritoarele de rand, adica noi oamenii obisnuiti, pe care le cheama Elena.
Si se mai mira de ce plecam in tari straine, cand ei fura tot ce prind.
Oare meritam asa ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Câţi dintre aceşti ~şmecheri~ au făcut puşcărie?
Ţi-am răspuns cu o altă întrebare.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat