| WyvernSky a întrebat:

Am virusi la calculator, ce fac?

7 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Dacă ai anti virus şteri viruşii cu el. Dacă nu, reinstalează-ţi windowsul.
Baftă.

| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Reinstaleaza windows`ul si descarcati programul` anti-virusi Avira

| Annd a răspuns:

Reinstalea-za windows-ul, dar mai intai formateaza partitia in care il ai.

| GoguStrigoi a răspuns:

Cauta-i cu antivirusul si dupa aceea ii stergi...

| Catafu a răspuns:

Iti insatlezi un antivirus bun si dupa ce scaneaza virusii daca tot mai sunt iti instalezi din npu windows-ul

| xAL3Xx a răspuns:

Istalazati un ANTIVIRUS cel mai bun pe care l-am incercat AvastANTI virus! FUNDULETZ?

| Fragolita a răspuns:

A. folosesti un anitivirus?!