| Marijuanaro a întrebat:

Am visat azi-noapte ca am facut 14 ani, ca era ziua mealaughing, defpat ziua mea este lanu. Ce inseamnaa acest vis?thinking

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Posibil ca ti-ai facut planuri pentru ce vei face cand vei implini 14 ani si ca astepti acea zi, de aceea Dumnezeu ti-a dat in vis poate unele clipe ce se vor intampla de ziua ta.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Inseamna ca esti grabita, in loc sa te bucuri de varsta pe care o ai si de copilarie tu te grabesti sa cresti. :p

| justAgirl_8912 a răspuns:

Ca la anul vei implini 14 ani laughing