| •S๏г¡¡ηηд•♥ a întrebat:

Buna!

Intr`o noapte am visat tipu` de care imi place si ne sarutam:X

Ce inseamnaa?thinking

Răspuns Câştigător
| DeeA_8445 a răspuns:

Si eu aveam vise din asteawinking. Iti sta gandul prea mult la el si de aceea subconstientul e ca o caseta...deruleaza tot ce ai gandit sau facut pe acea zi si s.ar putea sa visezihappy.

7 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Ca poate ai sanse sa fi cu eltongue
sau doamne doamne ti'a dat deja stirea ca iti va fi iubitlove struck
fundita:p?

| User a răspuns:

Inseamna ca... o sa castige Steaua in deplasare\:d/

| Alina0491 a răspuns:

Cred ca te-ai gandit la el inainte sa adormi sau te-ai imaginat sarutandu-te cu el. Cam la ce te gandesti inainte sa adormi aia visezi happy

| Narfundo a răspuns:

Inseamna ca ai avut un vis erotic si dorintele tale sunt nelimitatetongue

| madda9588 a răspuns:

...Ca te gandesti prea mult la elbig grinwinking

| pipik a răspuns:

Am avut si eu un vis dinasta chiar recent... sper sa fie ceva de bine big grin.

Sper sa ai noroc cu tipul pe care il placi happy succes

| Kat_6866 a răspuns:

Ahh nici eu nu sunt sigura dar si eu am avut vise de astea! happy