| anonim_4396 a întrebat:

Am visat ca eram impreuna cu un baiat foarte frumos si dulce, dar pe care nu il cunosc in viata de zii cu zii.
ce credeti ca ar putea insemna?

Răspuns Câştigător
| MaDuulicii a răspuns:

Poate fii un baiat pe care l-ai vazut in timpul zilei si fara sa-ti dai seama ti-a ramas tiparita imaginea lui in mintewinking asa se intampla de multe ori si ru mai visez ca sunt cu persoane pe care nu le cunosc:*

6 răspunsuri:
| diana_6879 a răspuns:

Visele nu devin realitate. ele nu semnifica nimic sunt doar legate de intamplarile din ziua respectiva sau sunt de la cel rau in cel mai naspa caz. ia gandeste-te bine ce ti s-a intamplat in ziua aceea si dupa aia gandeste-te ce ti s-a intamplat in vis. daca nu se leaga nimic inseamna ca visul e de la cel rau dar oricum nu inseamna nimic.

| CristinaCriss001 a răspuns:

Poate sa fie viitoarea ta pereche asa cum zic batranii sau un simplu prieten pe care il vei avea pe viitor.

| Gabryelootsa a răspuns:

Exact treaba asta a visat-o si sora mea acum cateva zile laughing nu stiu ce ar putea insemna, dar cred ca nu e nimic de rau, ci din contra de binebatting eyelashes

| MaDuulicii a răspuns:

Multumesc pentru fundita:*

| Ciprian_8297 a răspuns:

Ooo mare prostie inseamna...ai vrea u sa fii cu un bait ff frumos.mai maturizeazate si lasa visurile asteahee hee

| pettrea a răspuns:

Acest baiat il vei intilni pe viitor,asa ceva se intimpla de multe ori cind visezi ceva ce inca nu s-a intamplat sau nu ai vazut, de exemplu Mendeleiev a visat tablita lui mendeleiev adica a lui sau baiatul care a construit primul avion, el mai intii la 13ani sa visat cum zbura cu avionul si cind a crescut a construit primul avion si cind a zburat s-a vazut fix ca si in visul visat cu vreo10-15 ani in urma.eu iti doresc sa fie si la tine tot asa adica sa intilnesti baiatul visat. BAFTA SI MULT NOROC!