| Andrei4KiLL a întrebat:

Am visat o colega care imi place foarte mult de ea si cred ca si ei la fel! Eram la scoala si colegi mei mi-au spus sa ne sarutam, Si ne-am sarutat!? Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| AnonimaOk a răspuns:

Buna.
Un vis nu are importanta. Visul reprezinta o reinterpretare a zilei precedente. Daca tu te gandesti mult la ea, a aparut in minte in timpul noptii si hazardul te-a facut sa o visezi. Treaba cu sarutatul e ceva ce ti-ai dori. In vis nu exista logica, se poate intampla absolut orice.
Parerea mea este ca tot ce ar putea insemna ar fi ca e cazul sa ii spui fetei ceea ce simti pentru ea. Nu ai nimic de pierdut. Te vei simti mai usurat in acest fel. Daca spune ca si ea te place toata lumea e fericita, daca nu - la fel. Nu e ultima de pe planeta si fii convins ca vei gasi fata potrivita la un moment dat.
Sper ca am ajutat.

2 răspunsuri:
| anapricopi76 a răspuns:

Inseamna ca chiar iti place de ea. Iati inima in dinti si zi-i ca iti place de ea.Nu va fi nimic rau.

| Andrei4KiLL explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, m-a facut sa consider ca daca ii spun ce simt pentru ea va fi bine! happy Mersi!happy La Toti!