| ynAA a întrebat:

Am vrut sa inru pe hi5 si mi-a aparut "Ne pare rău. Contul pentru această adresă de e-mail a fost anulat şi nu poate fi accesat" fara sa il sterg sau dezactivez. Cum pot sa intru din nou pe acel cont?
Nu vreau sa pierd tot de pe acel cont sad

2 răspunsuri:
| SimiiiSimona a răspuns:

Din păcate, nu se poate. La cine ai dat id-iul si parola? Poate nu le-ai dat, dar ți le-a aflat cineva, și l-a dezactivat. sad. Nu or fi fost părinții tăi? Dacă au fost ei, înseamnă că ori nu au deplină încredere în tine, ori ar vrea să nu îți mai petreci atât de mult timp pe internet. sad. Fă-ți alt cont.
Fundă?

| ynAA explică (pentru SimiiiSimona):

Nu se pune problema sa fi dat parola la nimeni iar parintii mei nu se baga...
Dar nu vreau sa pierd totul de pe acel cont.
Imi scriu email-ul si parola apoi imi apare "Te rugăm să verifici codul de mai jos. Trimite" dar nu imi apare niciun cod!;-?