| anonim_4396 a întrebat:

Anii de profesionala se pun ca ani de scoala? Vreau sa dau de permis in caz ca nu intru la liceu.

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Desigur că se pun. happy Ani de școală sunt ani de școală, că faci profesională, că faci liceu, se pun.winking Succes la învățat! Funda? big grin

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Permis pentru ce anume?
Banuiesc ca ai 14 ani, daca acum vrei sa dai la liceu...

| Marian92821 a răspuns (pentru Violleta2022):

Condus. Pai la 15 ani o sa fiu la liceu sau profesionala xd

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marian92821):

Pana implinesti 16 ani, nu poti da de nici un permis de conducere.

| Marian92821 a răspuns (pentru Violleta2022):

Stiu lol dar voiam sa stiu daca atunci cand voi avea 18 ani si profesionala facuta sa pot da examenul si tot ce trebuie pentru permisul ala.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marian92821):

Mai sunt destui ani pana atunci si se pot schimba legile... deci toate la timpul lor, acum focus pe scoala si invatat.