| David09998 a întrebat:

Antebrațul ajuta la skandenberg?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru biceps: flexii cu gantere, flexii ciocan, flexii concentrate pe genunchi
Pentru umar : ridicari laterale, impins deasupra capului, ridicari din aplecat (posterior)
Pentru spate: tractiuni la liber sau la scripete, ramaturi

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ce crezi? Doar nu o fi gamba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Si bicepsul, umarul, spatele. Astea in mare

| David09998 explică (pentru anonim_4396):

Ms. Dar știi niște exerciții pentru cele care le-ai zis adica bicepsul, umarul, spatele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru David09998):

Pentru biceps: flexii cu gantere, flexii ciocan, flexii concentrate pe genunchi
Pentru umar : ridicari laterale, impins deasupra capului, ridicari din aplecat (posterior)
Pentru spate: tractiuni la liber sau la scripete, ramaturi

| Paracetamol0lol a răspuns:

De fapt creierul ajută, nu antebrațul, antrenează capul întâi, apoi antebrațul