| marutza_8918 a întrebat:

Anul acesta doresc sa im ifac petrecere de izua mea.implinesc 16 ani si vreau sa fac ceva diferit... dati-mi ceva idei in privinta locului unde sa mi-o tin si cum sa o organizez

1 răspuns:
| asdgfhresry a răspuns:

Pai daca ai bani intereseaza-te la restaurante de-astea. Mie mi se pare ca ar fi misto sa faceti noaptea. Ca o petrecere in pijamale. Dar nu mai dormiti. Zile parintilor sa isi ia termopane sau sa se mute din casa si dati muzica mai tare, vorbiti tare, faceti poze, murdaritiva cu tortlaughing, bateti-va cu pernele.