| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta se pot lăsa repetenți/corigenți? Eu nu am absențe sau medii sub 5, dar nu particip la ore online (îmi fac temele și proiectele). Fiindcă sunt sigur că sunt profesori/diriginte care fac ce vor, chiar daca Anisie a spus clar că nu se lasă

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca se pot lasa corijenti si repetenti, chiar presedintele a mentionat asta. Asadar, aveti obligatia sa contactati profesorii, pentru a stabilii datele cand aveti de sustinut corijenta, ca sa nu va lase repetenti, prin neprezentare.

| NoName0765 a răspuns:

Asa e, Anisie a spus ca nu se pot lasa repetenți, și da, fiecare profesor face ce vrea însă pana la urma nu cred ca, chiar o sa laselaughing