| ZoZoHeart a întrebat:

Anul trecut unui coleg ii placea de mine. Si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Na, cum nu sunt si nici nu eram prea mare pentru. prieten am chicotic putin si punct. Se comporta ciudat... Adica, chiar ciudaaat. Cum e intr-o relatie, cum se comporta acel tip in modul "diferit"? Ce se schimba in comportamentul lui? Acum daca ma gandesc la el mi se pare. usor. draguut si simpatic. Mie mi-ar fi frica (oarecum, frica) (dar nici nu as vrea, acum, la varsta asta) sa am o realatie, dar, ca sa stiu si eu, am pus intrebarile de mai sus. Asaaaa, uitasm ceva :? Asaaa, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| elynutzu a răspuns:

Depinde si de varsta ta.Eu am inceput cu relatiile din a 4-alaughing...si sunt a 8-a.
Intr-o relatie nu e prea usor depinde si de partener.El nu se schimba doar ca iti da mai multa atentie tie si uita de ceilalti. Daca aveti aceeasi varsta nu v-ar fi greu doar ca daca tu te-ai cupla cu cineva mai mare ca tine ti-ar fi mia greu(cred eu)la faza cu sarutul.Eu nu m-am sarutat pana in a 7-a.Deciii...nu e nasol, e foarte faina o relatie, doar sa stii cum sa o domini tu si sa nu-l lasi pe el sa te manevreze cum vrea.
Sper ca te-am ajutat>big grin

3 răspunsuri:
| d3nyp3ny a răspuns:

Cati ani ai?

| negru30 a răspuns:

Cati ani ai?

| Sburatorul a răspuns:

Cand ne place de o fata, in general facem diferite gesturi pentru a-i atrage atentia asupra noastra. Desigur unii se ascund dupa diferite masti. Oricum, indiferent de varsta ( bine, nu la 6-7 ani), daca ai o relatie nu inseamna ca trebuie sa iti petreci toata viata alaturi de partener(a) respectiv/respectiva.