| Bia_3953 a întrebat:

Ce simti dupa ce iti scoti aparatu dentar fix? Ai dureri >big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Classy a răspuns:

Nu cred ca ai dureri, dar la inceput nu esti obisnuit fara el, ti se pare ciudat! big grin

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Simți că-ți lipsește ceva în gură, nu doare la scoatere.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Te vei simți puțin „ciudat" doar câteva zile. O zi bună!

| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

Ti se pare ca inca il porti.

| cristina6666 a răspuns:

Nu nu ai dureri dar simti ca si cum iti lipseste cevahappy

| Dastlast a răspuns:

Simti o mare usurare, simti ca atunci a reinceput viata ta, si iti simti dintii liberi din nou. Nu exista dureri care sa te ingrijoreze. Daca ai probleme cumva iei anti-inflamator si paracetamol si gataaaaa... Felicitari oricum!