| SerbanX a întrebat:

Apple iPhone 3GS 8GB sau Nokia N8?

5 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Eu as lua iPhone-ul.

| βeβeℓușa a răspuns:

Ia Nokia pentru că Iphone-ul dacă îl scăpui din greșeală odată s-a dus.

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Nokia

| DennisRof a răspuns:

Poi eu zic sa nu te grabesti toate sunt teloefoane bune laughing e logic daca ar fi si s-ar putea le-ai lua pe toate 3... dar dupa parerea mea din astea 3 eu as lua Nokia deoarece Nokia e firma adica nu IPhone-ul si 3GS cu Nokia poti face multe si iti garantez nu o sa ai probleme cu ecranul cu aplcatiile eu am un pr care iPhone si in ultimul timp ii marge greu aplicatile jocurile cand intra pe el si trebuie sa astepte ba chair uneori in aprinde si il stinge(luat nou din magazin ) logic in schimb Nokia N8 nu prea da semene de asa ceva mai ales ca am eu N97 care sunt destuld e asemanatoare deci nu are cums a iti faca sa zic asa vreo manevra iar Nokia N8 e ff bun la filme daca iti pui un film pe el sau vrei sa te joci e destul de ok happy mai ales ca Nokia e considerat cel imi bun telefon din toate timpurile sa zic asa. Sper ca o fost de folos ce am zis, bafta in continuarewinking.

| KawaiiBroccoli a răspuns:

IPhone-ul