| andreeandreea18 a întrebat:

Are ceva daca imi spal in fiecare seara cu bicabonat dintii?mi se distruge smaltul?apropo ce sa fac sa mi albesc?nu functioneaza cu nimic

2 răspunsuri:
| 93Anna93 a răspuns:

Ai incercat cu lamaie si bicarbonat? Adica pui peste bicarbonat zeama de lamaie si apoi aplici pasta aia pe dinti si o lasi sa actioneze, apoi o cureti. Cauta pe youtube tutoriale. Sunt unele destul de utile.

| drhotzu a răspuns:

Merge foarte bine cu un medicament denumit tinctura de dentistwinking si nu e chiar asa de scumpa happy